•  

  DÜSSELDORF 2016 ULUSLARARASI ALÜMİNYUM SANAYİ VE TEKNOLOJİLERİ FUARI'NA KATILDIK

  DÜSSELDORF 2016 ULUSLARARASI ALÜMİNYUM SANAYİ VE TEKNOLOJİLERİ FUARI'NA KATILDIK

  Altek Metal, 29 Kasım-01 Aralık 2016 tarihleri arasında Almanya'nın Düsseldorf kentinde düzenlenen ve 40 ülkeden 1000'den fazla katılımcı şirketin ilgi gösterdiğii ALUMINIUM 2016 fuarına katıldı.

  Alüminyum sanayine ait en son yeniliklerin, teknolojilerin ve uygulamaların takip edilebileceği Aluminium Düsseldorf 2016 Uluslararası Alüminyum Sanayi ve Teknolojileri Fuarı alüminyum endüstri için dünyanın önde gelen ticaret platformunu oluşturmakta.

  Dünyanın her yerinden gelen sektör profesyonellerinin kaliteli yenilikleri bulabilecekleri, yeni teknolojileri görüp takip edebilecekleri ve taleplerini karşılayabilecekleri bir platform yaratan fuar, ihracat gücü ile ülkemizi aluminyum alanında Avrupa ile Asya'yı birbirine bağlayan bir köprü konumuna getirdi. Ayrıca yan sanayi sektörleri ile bağlantılı durumdaki fuar sayesinde katılımcı Türk firmalar, yeni iş bağlantıları kurarak ihracat ve üretim çıtalarını yükseltme fırsatını yakaladılar.

  Teknolojilerimiz, uygulamalarımız ve  firmamız hakkındaki son yenilikleri tanıttığımız Aluminium Düsseldorf 2016 Uluslararası Alüminyum Sanayi ve Teknolojileri Fuarı'nda standımızı ziyaret eden tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

  DEVAMI
 •  

  GÜN AYRIŞMA DEĞİL BİRLİK OLMA VE DAYANIŞMA ZAMANIDIR

  GÜN AYRIŞMA DEĞİL BİRLİK OLMA VE DAYANIŞMA ZAMANIDIR

  15 Temmuz 2016 ‘da ordumuzda yuvalanan bir grup “vatan haini” üniformalı çete mensubu tarafından “anayasal düzenimizin” değiştirilmesine yönelik olarak silahlı darbeye teşebbüs edilmiştir.

  Ülkemizi korumak üzere orduya teslim edilen silah ve araçlarla, halkımıza hedef gözetmeksizin ateş açan, Türkiye Büyük Millet Meclisini bombalayan, devlet büyüklerine suikast girişiminde bulunan ve komutanlarını rehine alan silahlı darbeciler; halkımız, meclisimiz, siyasetçilerimiz ve güvenlik güçlerimizin dirayetli, feragatli ve kararlı karşı koyması sonucu başarısızlığa mahkûm edilmişlerdir.

  Her türlü darbeyi, ellerine halkın kanı bulaşmış darbecileri, suç ortaklarını ve işbirlikçilerini şiddetle lanetliyoruz.

  Darbe girişimi dolayısıyla ülkemizin maruz kaldığı siyasi, askeri, ekonomik ve sosyal çalkantıları milletimizin mayasından gelen sağduyu, bilgelik ve kararlılıkla en kısa zamanda aşarak ihtiyacımız olan barış ve hoşgörü ikliminin tekrar yaratılması en büyük dileğimizdir.

  Gün ayrışma değil birlik olma ve dayanışma zamanıdır.

  Ülkemizin anayasal düzenine kast eden vatan hainlerinin suç ve eylemleri dolayısıyla adil ve hukuki şekilde yargılanarak “kamu vicdanının” aldığı yaraların acilen tedavi edilmesi gerektiğine inanıyoruz.

  Halk ve demokrasi düşmanı darbecilerin katliamı sonucu hayatlarını yitiren yurttaşlarımıza Allahtan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar, acılı ailelerine sabırlar diliyoruz.

  Ayrıca darbeye direnen halkımıza, meclisimize, siyasetçilerimize ve güvenlik güçlerimize şükranlarımızı sunuyoruz.

   

  ALTEK METAL

  DEVAMI
 •  

  ALTEK METAL AS9120 VE ISO9001 SERTİFİKALARINI YENİLEDİ

  ALTEK METAL AS9120 VE ISO9001 SERTİFİKALARINI YENİLEDİ

  2010 yılından itibaren AS9120 kalite sertifikasını alan ALTEK METAL, Havacılık ve Savunma Sanayiinde doğrudan malzeme tedarik edebilmektedir. 

  Sürekli gelişim gösteren Türk Havacılık ve Savunma Sektöründe daha etkin rol alabilmek için AS9120 kalite kriterlerini kendi kalite sistemimize dahil ettik.

  DEVAMI